baner glowny sp 02

 

W dniu 28 marca 2018r. uczniowie klas gimnazjalnych: Adam Chełstowski, Piotr Ogonowski i Aleksander Dobrowolski wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych "Żołnierze Wyklęci - Niezłomni Bohaterowie", który odbył się w Piszu w siedzibie Niepublicznego Gimnazjum ZDZ w Białymstoku pod Narodowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

W tej edycji konkursu I miejsce zdobył uczeń klasy II b gimnazjum - Piotr Ogonowski, który zdeklasował pozostałych dwudziestu uczestników.

Jedną z głównych nagród jest wyjazd laureata i ośmiu uczniów z naszej szkoły do Sejmu i Centrum Pieniądza Banku Polskiego w Warszawie, którego fundatorem jest Poseł na Sejm RP p. Jerzy Małecki.

Gratulujemy sukcesu i życzymy miłych wrażeń podczas wycieczki!

Opracowała:  Sabina Duchnowska