baner glowny sp 02

 

 „Ojczyzna moja – to praojców sława,
Szczerbiec Chrobrego, cecorska buława,
To duch rycerski, szlachetny a męski,
To nasze wielkie zwycięstwa i klęski”.
Maria Konopnicka
Dnia 22 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski „Kocham Cię, Ojczyzno…” w ramach roku dla Niepodległej. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach: klasy 0 – 1, klasy 2 -3 i klasy 4 – 6. Każdy uczestnik recytował wiersz o Ojczyźnie, który oceniała Komisja Konkursowa w składzie: p. Sylwia Foltyńska, p. Marta Ożarowska i p. Monika Palczewska. Uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę punktów otrzymają nagrody rzeczowe, zaś wszyscy uczestnicy konkursu zostali poczęstowani lizakami. Konkurs zorganizowały panie: Teresa Chrostowska, Bogumiła Karwowska, Sylwia Narewska, Danuta Rogińska, Danuta Szczech i Justyna Połujańska – Golanko. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia.