baner glowny sp 02

 

erasmusPL Dofinansowane przez UE POS

 

 

 

 

 

Zeus i Posejdon wysłuchali naszych próśb. Każdy dzień stawia przed nami nowe zadania. Zdobywamy wiedzę, kształcimy język angielski, uczymy się słów greckich, zawieramy polsko-greckie przyjaźnie, mamy możliwość zgłębienia historii starożytnej Grecji, a szczególnie regionu Riwiery Olimpijskiej. Zwiedziliśmy Muzeum Historii Geologii Olimpus, doceniliśmy piękno wodospadu Afrodyty. Odwiedziliśmy już kilka pięknych, historycznych miejsc. Odwiedziliśmy szkołę partnerską w Katerini. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy podczas warsztatów grafiki komputerowej do stworzenia prezentacji multimedialnych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni. Nasz wyjazd realizowany i finansowany jest przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus +.

Film